Kalite Politikamız

ATILIM Tartı Sistemleri &Mühendislik hizmetleri olarak kullanıcılarımızla bütünleşmeyi hedefleyerek onlarla aynı hassasiyeti paylaşıyoruz.
Kullanıcılarımızın daima en iyi hizmeti hak ettiğinin bilinci ile konstrüksiyonlarımızı yüksek emniyet katsayısı ve standart ölçüler ile tasarlıyoruz. Kullanıcı fikir ve isteklerini daima ön planda tutuyor olumlu olumsuz eleştirileri değerlendirerek şirket gelişimimizi sağlıyoruz.
Ürünlerimizin kullanıcılarımız tarafından memnun kalınması taktirinde daha çok talep edileceğinin bilinci ile toplumumuzun yararına , rekabet şartlarına , güvenliğe ve güvenirliğe , ilgili standartlar ve kanuni şartlar çerçevesinde özen göstererek vizyon değişimlerimizi ön planda tutuyoruz.

Kararlarımızı alırken verileri temel alarak değerlendiriyor , verileri analiz ediyor , teknik elemanlarımızı veri sonuçlarına göre yönlendiriyoruz. Kalitenin sağlanmasında verileri en önemli unsur olarak görüyor yönetim çalışan iş birliği içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.
Yönetim ve her seviyedeki çalışan ilişkisinin kalite üzerinde etkili bir faktör olduğu bilinci ile onların katılımına özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızı mesleki eğitimlere tabi tutuyor, alanında uzman kişilerden oluşmasına son derece önem veriyoruz.

Çalışma ve üretim performanslarımızı sürekli iyileştirmeler ışığında tutarak Kalite Yönetim Sistemi uygulamasını destekliyoruz.Hazırlanan ürünlerin saptanan kriterlere uygunluklarını ve kalitelerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla laboratuar koşullarında yük kuvvetlerini uyguluyor ve ürünlerimize uygun garantiyi sağlıyoruz.

“Kalite asla bir tesadüf değildir , akıllı bir gayretin sonucudur”John Ruskin