Teknik Servis


Servis Personelimiz

 

Endüstri Mühendisi, Makine Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Elektrik-Elektronik Mühendisi, Elektrik-Elektronik Teknikeri, Makine Teknikeri, Otomotiv Teknikeri, Endüstri Meslek Lisesi Kaynak-Elektrik-Elektronik-Bilgisayar Bölümü Mezunları uzman kadromuz ve uzun yıllar alanlarında tecrübe edinmiş ustalarımızla bir bütün olarak tüm problemler ve teknolojik gelişimler için 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Yeterli sayıda ve özelliklerde teknik personelimiz mevcuttur. Yurt dışı Satış ve Servis personellerimiz en az bir yabancı dile sahip, birçok konuda uzman, kişisel gelişimlerini sürekli tamamlayan genç ve dinamik bireylerden oluşmaktadır.24 saat arayıp destek alabileceğiniz teknik destek operatörümüzüde hizmetinize sunuyoruz.

 

 

Garanti İçi Servis

 

Firmamız tarafından üretilmiş ve garanti süresi içerisinde bulunan tüm ürünlerde oluşan problemlerin firmamıza ibrazından itibaren en geç 24 saat içerisinde teknik personelimizi hizmetinize sunuyoruz. Aşılması zaman gerektiren problemler için karşılıklı anlaşma şartları altında firmanıza herhangi bir iş akışı yavaşlatmanın dahi söz konusu olmaması adına birebir ve geçici çözümlerle sürekli destek oluyor akabinde en kısa zaman içerisinde kalıcı ve kesin çözümle tüm şartların altından kalkıyoruz.

Sizin işiniz bizim işimiz diyerek yola çıkıyor daima kurduğumuz empati ile sizin probleminizin bizim problemimiz olduğu olgusuyla ürünlerimize tam destek şeklinde çalışmamızı gerçekleştiriyoruz. Garanti içi servislerde herhangi bir imalat hatası, sarf eksikliği, sistemsel hata v.b. firmamızca gerçekleşen problem durumunda hiçbir ücret talep etmiyoruz. Elektronik arızaların kullanıcı hatası olmaması dahilinde herhangi bir ücret söz konusu olmaksızın ürünlerin genellikle birebir değişimini sağlıyor ve değişimi gerçekleşmiş ürününde değişim tarihinden itibaren başlayan yeni garantisini belirtiyoruz.

”Memnun Müşteri Daimi Müşteri” ilkesiyle hareket ediyor sözlerimizi sözleşmemizle tamamlıyor, karşınızda değil daima yanınızda yer alıyoruz…

 

 

Garanti Dışı Servis

 

Firmamıza ait olan ve garanti süresi geçmiş ürünlerde siz değerli müşterilerimize herhangi bir problem durumunda en ekonomik şartlar altında servisimizi gerçekleştiriyor, elimizden geldiğince kendimizden ödün veriyor, basit arızalarda yine ücret talep etmiyoruz. Ürünlerimizi daima destekliyor herhangi bir program güncellenmesi yada kullanım gelişimi durumu söz konusu olduğunda sizlere en kısa yoldan ulaşıyor ve ilgili bilgiyi daima aktarıyoruz.

Farklı bir firma tarafından üretilmiş ürünlerin bakım-onarım ve problemlerinin giderilmesi işlemlerini ilgili iş ahlakı kuralları ve izinler altında gerçekleştiriyor asla siz değerli müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz. Probleminiz alanımızla ilgili hangi konuda olursa olsun destek sağlıyoruz.

***Yapılan servis işlemlerinde giderilen arızalar hususunda tüm işlemler için 1–5 yıl arasında garanti sağlıyoruz. Sağlamış olduğumuz garantiyi garanti belgemizle siz değerli müşterilerimize imzalı ve onaylı olarak teslim ediyoruz.

 

 


Bakım Servisleri

 

İmali ile hizmetinize sunulmuş ürünlerimizde kalibrasyon, kullanım şartlarına uygunluk, zaman aşımı ile oluşacak arızalar gibi durumların erken teşhisi amacıyla periyodik bir bakım sistemi firmamız tarafından uygulanmaktadır.Bu periyodik bakımlar herhangi bir ücrete tabi değildir.Gerekli ibareler kesin hükümler taşıyan sözleşme şartlarında belirtilmektedir.

 

 

Servis ve Garanti Hususunda Önemli Bir Not:

Yurtdışı servis ve bakım hizmetlerinde firmamız çalışanlarının fiili olarak istenilen noktaya ulaşması karşılıklı uygun tarihin belirlenmesi ile gerçekleşir. Bu durum içerisindeki önemli kriter servis talebinde bulunan firma için en uygun tarihtir.

 

 


Teknik Servis Formuna Ulaşmak için Lütfen Tıklayınız.